Cmentarz komunalny w Reńskiej Wsi – informacja

Administracja Cmentarza Komunalnego w Reńskiej Wsi przypomina  zgłoszonym dysponentom grobów zmarłych pochowanych w roku 2003 i w latach wcześniejszych (2002, 2001, 2000, …), którzy do tej pory nie wnieśli opłaty za kolejny okres, o PILNYM uregulowaniu odpłatności. W przeciwnym razie nieopłacone miejsca zostaną przeznaczone do ponownego pochówku w 2024 roku i latach kolejnych, a nagrobki zostaną zlikwidowane.

Również dysponentom grobów osób pochowanych w roku 2004 przypominamy, że powinni w tym roku wnieść opłatę za kolejny okres (5, 10, 15 lub 20 lat), jeśli chcą by miejsca zostały zachowane w kolejnych latach.

Miejsca grobów osób pochowanych w roku 2003 i w latach wcześniejszych, które nie mają wciąż dysponenta i tym samym nie zostały opłacone, również będą przeznaczone do ponownego pochówku w bieżącym roku i latach kolejnych (a nagrobki zostaną zlikwidowane). Ewentualnych dysponentów prosimy o zgłoszenie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Reńskiej Wsi (ul. Pawłowicka 1) celem wypełnienia deklaracji dysponenta i wniesienia opłaty do dnia 30.06.2024 r. Po tym terminie nagrobki będą systematycznie likwidowane, a miejsca przeznaczone będą do ponownych pochówków.

Lista takich grobów poniżej:

Gminy partnerskie

herb herb herb herb herb herb herb
Skip to content