Cmentarz komunalny w Reńskiej Wsi – ustalanie opiekunów grobów

Trwa akcja zbierania deklaracji dysponenta gronu na cmentarzu komunalnym w Reńskiej Wsi. Do tej pory złożono deklaracje na ponad połowę grobów. Wciąż jednak prawie 300 grobów nie posiada swojego dysponenta. Prosimy więc o złożenie deklaracji dysponentów (opiekunów) pozostałych grobów. W przypadku bowiem gdy grób nie będzie posiadał dysponenta, a będzie on nieopłacony (groby starsze nić 20 lat), zostanie on z końcem roku rozebrany by zwolnić kolejne miejsce grzebalne.
Prosimy więc pozostałe osoby opiekujące się grobami na terenie cmentarza komunalnego w Reńskiej Wsi o wypełnienie deklaracji dysponenta grobu jak najszybciej.

Deklaracje są do pobrania w Urzędzie Gminy w Reńskiej Wsi (USC na parterze), w kościele parafialnym w Reńskiej Wsi, u sołtysa oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy – TUTAJ .

Ponadto informujemy, że od 1.01.2020 obowiązuje cennik opłat za korzystanie z Cmentarza Komunalnego w Reńskiej Wsi – CENNIK
a także Regulamin Cmentarza Komunalnego w Reńskiej Wsi – REGULAMIN.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Reńskiej Wsi, pokój nr. 1,2 (USC – parter) – tel. 77 40 53 220, 77 40 53 224

Gminy partnerskie

herb herb herb herb herb herb herb
Skip to content