VIII spotkanie „Uniwersytetu wiejskiego”

Już w najbliższy czwartek VIII spotkanie „Uniwersytetu wiejskiego” w GOK Reńska Wieś – 19.05.2022 – godz. 17.30 – prelegentem będzie Łukasz Musioł – wielki fan piłki nożnej i włoskiego zespołu AC MILAN. Youtuber i kolekcjoner kart piłkarskich. Na spotkaniu postara się odpowiedzieć na wiele pytań między innymi jak został kolekcjonerem i youtuberem, jakie są w związku z tym korzyści, jaką wartość mają karty kolekcjonerskie (czy da się za nie kupić np. samochód?!).
Łukasz posiada ponad milion kart w swojej kolekcji – ponad 80 różnych kolekcji piłkarskich, w skład których wchodzą wszystkie karty, które wyszły na całym świecie. Kolekcjonerem jest od roku 2007, a Youtuberem od 2015. W trakcie spotkania do wygrania będą karty z autografami piłkarzy. Zapraszamy serdecznie

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Zapraszamy zainteresowanych na cykl otwartych wykładów i spotkań w Gminnym Ośrodku Kultury w Reńskiej Wsi poświęconych różnej tematyce – historii, podróżom, medycynie, ekologii, etc. Spotkania realizowane będą średnio raz w miesiącu od października do czerwca.Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje tematów i „wykładowców” .

Aktualności Kalendarz

Gminy partnerskie

herb herb herb herb herb herb herb
Skip to content